Witamy na naszej stronie!

Jesteśmy firmą działającą na rynku od 1995 roku.

Posiadamy własny zakład produkcyjny. Nadruk na szkle wykonujemy na nowoczesnej maszynie agfa Agfa Anapurna M4F . Wykorzystujemy innowacyjną technologię druku bezpośredniego UV na przedmiotach powszechnego użytku.

Zajmujemy się produkcją od A do Z - począwszy od rozkroju szkła, poprzez profesjonalne przygotowanie grafiki, aż do wydruku. Dzięki naszym specjalistom gwarantujemy pełen profesjonalizm, wysoką jakość usług oraz terminowość. Zamawiając panele szklane u Nas - u producenta mają Państwo gwarancję najlepszego stosunku jakości do ceny. Oferujemy atrakcyjne ceny zarówno klientom hurtowym jak i indywidualnym.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór, zarówno małych jak i dużych DEKORACJI ŚCIENNYCH.

Dzięki wysokiej jakości materiałów i technik druku, nasze wszystkie dekoracje spełnią nawet najbardziej wyszukane oczekiwania.

Marzysz o zachodzie słońca w swojej sypialni?

Nastrojowej parkowej uliczce w przedpokoju?

Kuchni pełnej owoców?

A może górskim krajobrazie w sali konferencyjnej?

Wszystkie Twoje inspiracje zamienimy w niepowtarzalną DEKORACJĘ ŚCIENNĄ. Do zmiany wystroju w Twoim wnętrzu proponujemy:

  • obrazy na płótnie Canvas o grubości 380 g/m2
  • fototapeta lateksowa
  • naklejki na folii samoprzylepnej białej lub transparentnej
  • plexi grubości 3,5 lub 10 mm
  • płyta PCV grubości 3,5 lub 10 mm
  • dibond - aluminium grubości 2 lub 3 mm
  • bezpośredni nadruk na szkle
  • stoliki ze szklanym blatem

W oparciu o konkretny wzór, a także materiały nadesłane przez Klientów, z niezwykłą starannością tworzymy niepowtarzalne projekty. Zapraszamy do naszej galerii obrazów, gdzie prezentujemy szeroki wybór obrazów drukowanych na płótnie o różnorodnej tematyce, między innymi: pejzaże, kwiaty, zachody słońca, architektura, motoryzacja, zwierzęta, sport, muzyka i wiele innych. Oferujemy wiele różnych formatów i wymiarów.

Dziękujemy za czas spędzony na naszej stronie i życzymy udanych zakupów!

Zespół LOGO s.c.

facebook
Zdjęcia płatne Katalog zdjęć płatnych
Zdjęcia darmowe katalog zdjęć darmowych